kõik kategooriad
EN

Industry News

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Industry News

Kašmiiriturg 2020. veebr. 19

Aeg: 2020-03-25 Tabamused: 36

„J.Crew on teatanud, et 100% kõigist kašmiirist kampsunitest ja rõivastest, mis pärinevad värskelt turule tulnud 2021. aasta kevadkollektsioonist ja edasi, toodetakse The Good Cashmere Standardi (GCS) sertifitseeritud kašmiirist. J.Crew on rahvusvaheliselt tunnustatud naiste-, meeste- ja lasterõivaste, kingade ja aksessuaaride omikanalite jaemüüja.

Hea kašmiiristandardi (GCS) töötas välja mittetulundusühing Aid by Trade Foundation (AbTF), mille eesmärk on parandada kašmiirkitsede heaolu, põllumeeste ja põllumeeste kogukondade elu ning nende elukeskkonda. Koostöös GCS-iga suudab J.Crew mitte ainult tagada jätkusuutliku kašmiiri tarneahela, vaid võib tagada ka sertifitseeritud kašmiiritükkide täieliku jälgitavuse, ütles J.Crew.

Samuti teatas J.Crew, et laiendab oma partnerlust säästva kiudainete alliansiga (SFA), et anda Mongoolias naistele karjakasvatajatele võimalus parandada nende majanduslikku ja sotsiaalset seisundit. SFA edendab kašmiiri säästvat tootmist, minimeerib keskkonnamõjusid, tagab loomade kõrge heaolu ja kaitseb karja elatist. J.Crew sõnul toetab SFA oma mitmeaastase programmi raames koos J.Crew'ga Mongoolias ligi 1,000 naiskarjavat (ja nende leibkonda).

SFA abil koolitatakse naissoost karjakasvatajaid, kuidas paremini kaubelda tehingute ja lepingute üle, käidelda sularaha, teha otsuseid ja tagada oma ühistule suurem majanduslik tootlus. Stiimuleid antakse karjaühistutele, mille liikmeteks on naised ja kelle otsustusstruktuuris on vähemalt üks naine, ning neile, kes töötavad välja sotsiaalseid turvavõrke ja pakuvad kollektiivset tuge haavatavatele naiste juhitavatele peredele. Naiste ühistu liikmete suurem majanduslik tootlus saavutatakse kiudude sorteerimise programmi kaudu, mis loob karjakasvatajatele võimaluse müüa kõrgema kvaliteediga kiudaineid kõrgema hinnaga, seisab J.Crew pressiteates.
                                                                                                                                      Fibre2Fashion News Desk (GK) ”

图片 1

Eelmine: mitte ükski

Järgmine: mitte ükski